Stavební firma KA styl interier

Společnost KA-styl interier spol. s.r.o. vznikla transformací začátkem roku 2006 z firmy Jan Kawula, která byla založena v roce 1993. Společnost KA – styl interier je stavební firma se specializací na suchou výstavbu, tj. sádrokartonové konstrukce všech typů, kazetových podhledů, plovoucích podlah, stolařské zakázkové výroby, vybavení a návrhy interiérů a mimo jiné i fasádních zateplovacích systémů. Předností naší firmy je dokonalá znalost prostředí výstavby a projekce obchodních jednotek, jelikož stavby provádíme v podstatě po celé ČR a SR.

V současné době s firmou úzce spolupracuje přibližně 35 odborně zdatných řemeslníků různých profesí. Práci těchto řemeslníků na stavbách plně řídí kvalifikovaní technici. Všichni technici mají dostatečné vzdělání a praxi, jsou vybaveni potřebnými odbornými znalostmi tak, aby zvládli jakoukoliv práci ve svém oboru.

Našimi hlavními dodavateli sádrokartonu jsou společnosti KNAUF a.s. a RIGIPS a.s. Jejích výrobky jsou špičkovými, letitá spolupráce je stále na velmi vysoké úrovni. Pro montáže vlastníme certifikáty na montáž sádrokartonového systému KNAUF a.s., RIGIPS a.s. a oprávnění k montáži protipožárních systémů KNAUF a.s. Ve společnosti s těmito firmami se podílíme na propracovávání nových technologií a typů konstrukcí.

Program naší firmy je systémově tvořen tak, abychom mohli vyhovět jakémukoliv přání zákazníka v oblasti vnitřních suchých systémů výstavby a interiérů. V posledních letech se čím dál tím více zabýváme kompletními výstavbami a rekonstrukcemi interiérů, tedy nikoli jen sádrokartonové konstrukce, ale i dřevěné a skleněné interiérové prvky, elektroinstalace, vodoinstalace, obklady a dlažby, koberce a veškeré podlahové krytiny, nátěry a malby a další interiérová řemesla. Naše firma se za dobu svého působení podílela na realizaci celé řady novostaveb, administrativních a bytových domů, rekonstrukcí stávajících objektů, projektů půdních bytů, interiérů obchodů, učeben, ateliérů a dalších prostor.

O každou zakázku je v prostředí silné konkurence sváděn urputný boj, kde rozhoduje v první řadě cena. Jsou však i zákazníci, kteří vedle ceny sledují i odbornou úroveň uchazeče, jeho připravenost, referenční stavby, operativnost, schopnost pružně reagovat. A právě tyto vlastnosti jsou naší hlavní a největší devizou.

Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás.

© KA-styl interier | Obchodní rejtřík
Firemní akce | Webdesing, SEO |

NAVRCHOLU.cz